Bowenova technika
Petr Vopálka SMS: +420 721 926 518

Bowenova techinka

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Terapeut Petr Vopálka

Kontakt

Zdravotní masér terapeut Petr Vopálka

Bowenova technika doma

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut, nabízené služby poskytuji mobilně. Nejčastěji jezdím přímo k Vám domů, ale samozřejmě mohu za Vámi přijet i do práce, na firemní večírek, apod...
Mobilní služby poskytuji v Praze a okolí do cca 20 km a to pouze v místech, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat automobilem.

Bowenova technika Radotín

Můžete také navštívit Vy mne a to v Radotíně na Praze 5:
Tachovská 607/12,
Praha 5 - Radotín

Objednání

SMS: +420 721 926 518

Pro objednání upřednostňuji SMS. V případě, že jsem u klientů, či za nimi cestuji, na telefon reagovat nemohu. Jakmile to bude možné, rád Vám odepíši, případně zavolám.

Dotazy

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Certifikáty opravňující mne poskytovat nabízené služby

Růstové bolesti u dětí - Marie

Dobrý den
Ošetření Bowenovou technikou aktuálně využívám pro mého syna. Trápí ho růstové bolesti nohou, stěžuje si hlavně večer, když jde spát. Prášky mu žádné dávat nechci a tak jsem se rozhodla, že mu zkusím pomoci tímto způsobem. Od té doby, co využíváme služeb od Petra, je to mnohem lepší.
Děkuji moc, Marie

Masáže v Praze - Aneta

Dobrý den,
když jsem hledala masáže v Praze, našla jsem nabídku Petra, která mne zaujala. Vzhledem k tomu, že jsem měla problémy s bolestí ramene, líbilo se mi, že poskytuje masáže především zdravotního zaměření. Tímto způsobem bych mu chtěla mnohokrát poděkovat, protože mi dokázal úspěšně celkem rychle bolestí zbavit. Doporučil mne právě tuto Bowenovu techniku, absolvovala jsem ji celkem 3x a problémy jsou pryč.
Aneta

Dýchací problémy - Lucie

Ahoj Petře,
chtěla bych se také podělit o své zkušenosti s Tebou. Velice ráda jsem se vždy věnovala sportu, ale poslední asi 2 roky jsem začala mít zdravotní problémy - velice brzy se zadýchávám (nekouřím, je mi 23 let a lékaři na nic zásadního nepřišli). Asi opřed půl rokem jsem u Tebe začala využívat ošetření Bowenovou technikou právě kvůli dýchání a musím uznat, že můj stav se podstatně zlepšil. Při cvičení si již mohu dávat větší zátěž, kterou bych dříve v žádném případě nezvládla. Nevím, jak je to možné, ale nyní se cítím opravdu skvěle. Běžné věci již dělám bez jakýchkoliv problémů a mohu se věnovat i svému koníčku - sportu. Věřím, že brzy vše bude jako dříve :-)
VELKÉ DÍKY, Lucka

Profesionální zdravotní masáže:

Masáže Praha

© Copyright 2021, Bowenova technika, Všechna práva vyhrazena! Sitemap