Bowenova technika
Petr Vopálka SMS: +420 721 926 518

Bowenova techinka

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Terapeut Petr Vopálka

Kontakt

Zdravotní masér terapeut Petr Vopálka

Bowenova technika doma

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut, nabízené služby poskytuji mobilně. Nejčastěji jezdím přímo k Vám domů, ale samozřejmě mohu za Vámi přijet i do práce, na firemní večírek, apod...
Mobilní služby poskytuji v Praze a okolí do cca 20 km a to pouze v místech, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat automobilem.

Bowenova technika Radotín

Můžete také navštívit Vy mne a to v Radotíně na Praze 5:
Tachovská 607/12,
Praha 5 - Radotín

Objednání

SMS: +420 721 926 518

Pro objednání upřednostňuji SMS. V případě, že jsem u klientů, či za nimi cestuji, na telefon reagovat nemohu. Jakmile to bude možné, rád Vám odepíši, případně zavolám.

Dotazy

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Certifikáty opravňující mne poskytovat nabízené služby

Masáže v Praze - Aneta

Dobrý den,
když jsem hledala masáže v Praze, našla jsem nabídku Petra, která mne zaujala. Vzhledem k tomu, že jsem měla problémy s bolestí ramene, líbilo se mi, že poskytuje masáže především zdravotního zaměření. Tímto způsobem bych mu chtěla mnohokrát poděkovat, protože mi dokázal úspěšně celkem rychle bolestí zbavit. Doporučil mne právě tuto Bowenovu techniku, absolvovala jsem ji celkem 3x a problémy jsou pryč.
Aneta

Růstové bolesti u dětí - Marie

Dobrý den
Ošetření Bowenovou technikou aktuálně využívám pro mého syna. Trápí ho růstové bolesti nohou, stěžuje si hlavně večer, když jde spát. Prášky mu žádné dávat nechci a tak jsem se rozhodla, že mu zkusím pomoci tímto způsobem. Od té doby, co využíváme služeb od Petra, je to mnohem lepší.
Děkuji moc, Marie

Zablokovaný krk - Andrea

Ahoj Petře,
ještě jednou bych Ti ráda poděkovala. Dost nešikovně jsem si zablokovala krk a kamarádka mi doporučila Tvé zdravotní masáže, že jsi u ní byl již také a pomohl jsi jí. Tvá pomoc bylo skvělá, bylo vidět, že přesně víš, co dělat a jak účinně pomoci. Během 10 dní jsi mi 3x poskytl ošetření Bowenovou technikou, které ani nebylo nijak zvlášť nepříjemné, rozhodně jsem to očekávala horší. Po každém jsem cítila výrazné zlepšení. Když už jsem se cítila celkem dobře, udělal jsi mi ještě hloubkovou masáž krku, která byla pro mne dost intensivní, ale velmi uvolňující. Měla jsem pak pocit, že mám hlavu snad o 5 kilo lehčí. Upřímně řečeno, teď se cítím ještě lépe, než jsem si blokádu způsobila. Rozhodně plánuji se k Tobě objednat i na ostatní části těla.
Velké DÍKY, Andrea

Profesionální zdravotní masáže:

Masáže Praha

© Copyright 2021, Bowenova technika, Všechna práva vyhrazena! Sitemap